Sosyal Medyada Biz

Hoşgeldiniz

Üye Ol Giriş Yap

avatar
SİTEMİZDEKİ VIP ÜYELER

Sitemizde Şuan 478 İlan Bulunmaktadır. Sizde İlan Eklemek İçin Tıklayınız

Site Özellikleri

beylikduzu.reklamsayfam.com bütün özellikler bir kenara kullanıcıların kişisel bilgilerini ve gizliliğini güven altında tutmayı hedefler, bunun yanı sıra üyelerin keyifle vakit geçirmesini ve sitemizden mutlu ayrılmalarını arzu eder, ve bunu taahhüt eder.

Sizlere başlıca sitemizin genel özelliklerinden kısaca bahsedelim.

GÜVENLİK

Web sitemiz, GoDaddy.com Web Sunucusu Sertifikası ile korunmaktadır. Site üzerinde gerçekleştirilen işlemler, maksimum 256 bit Güvenli Yuva Katmanı şifrelemesiyle korunmaktadır.

Site Lock, sürekli olarak site içi tüm dosyalar taranmakta olup herhangi bir kötü niyetli yazılım, kullanıcılarımıza zarar verecek riskleri anında devre dışı bırakmaktadır.

Onaylanmış site sertifikası, Certified By GoDaDDy.com Sitemiz ve alan adımız uluslararası site doğrulama sertifikasına sahiptir.

ÜYELİK

Sadece 1 dakikanızı ayırarak çok kısa bir üyelik forumunu doldurarak, isteğe bağlı profil resminizi seçerek sitemize üye olabilirsiniz. Peki üyelik avantajları nelerdir? sitemize üye olduktan sonra tamamen ÜCRETSİZ, bay, bayan ayrımı yapmaksızın kendi ilanınızı verebilir ve bu ilanın ana sayfada yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm üyelere özel mesaj yazabilir, ve bütün üyelerin özel resimlerini görebilirsiniz.

ÇEVİRİMİÇİ ( ONLİNE ) SİSTEMİ

Üyelik işlemi gerçekleştirdikten sonra sitede bulunduğunuz sürece online yani çevirim içi sayılırsınız. Peki bu size ne kazandırır? vermiş olduğunuz ilan ana sayfa en üst görünür kısımda görünmesini sağlamış olursunuz, siz özel mesajlarınızı cevaplarken ilanınızda tüm site ziyaretçilerimize sergilenmiş olur. Üstelik tamamen ÜCRETSİZ.

ÖZEL MESAJLAŞMA SOHBET

Sistemde sadece fotoğraflara bakma dışında, özellikle gizliliğine önem veren ve telefon numaralarını teşhir etmek istemeyen herkes beğendiği yada ilgilendiği üyeye özel mesaj yazabilir, sohbet edebilir onunla arkadaşlık kurabilirsiniz.

OYLAMA OY VERME

Bütün ilanların sağ bilgi kısmında en üst sırada yer alan oylama sistemi sizin o ilan yada üye hakkındaki görüşünüzü baz almaktadır, duruma göre oy verme olarak beğendiğiniz bir ilanı destekleyebilirsiniz.

ANA SAYFA İLAN KATEGORİLERİ

Sitemizde ana sayfada yer alan 4 kategori seçeneği bulunmaktadır, bunlardan en çok hedef kitlesine ulaşan bölüm VİP ilanlar kategorisidir, vip ilan vererek hem ana sayfada en üst sırada yer almış, hemde tüm site ilanlarında ve sayfalarında üsr sırada görünmüş olursunuz. Bir diğer seçenek ise online çevirim içi ilanlar bu kategori hem site üst sırasında yer almakta olup tüm üyelerimiz ücretsiz istifade edebilmektedir. Ana sayfa kategorisi yalnızca ana sayfada yer alan üst sınır bir kategoridir. Alt ilanlar kategorisi ise daha az hedef kitlesini baz alan bir kategoridir. VİP ilan kategorisi ve ana sayfa, alt ilan kategorileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.